Prześlij opinię i odbierz zniżkę

Jak to zrobić?

Krok 1

Poniżej znajdziesz formularz do wypełnienia 🙂 Obowiązkowe są pola: imię i nazwisko (przy publikacji użyję tylko imienia), checkbox, w którym zaznaczasz gdzie opinia może zostać wykorzystana oraz checkbox o polityce prywatności. Pozostałe są opcjonalne. Możesz również wypełnić dane pole, ale zastrzec, że nie chcesz, żeby te informacje były publikowane.

Krok 2

Przemyśl dobrze odpowiedź na każde pytanie, a w razie wątpliwości napisz do mnie. Możesz odpowiedzieć jednym zdaniem albo rozpisać się jak tylko będziesz chciała. Twoja opinia zostanie odpowiednio zredagowana i dostaniesz gotowy tekst do akceptacji przed publikacją.

Krok 2

Do opinii dołącz zdjęcie/zdjęcia. Najlepiej jeśli będą to zarówno zdjęcia przedstawiające Cię w stroju treningowym, jak i przedstawiające Ciebie na co dzień - związane np. z Twoją pracą lub zainteresowaniami. Możesz wkleić linki do pobrania zdjęć w ostatnim polu formularza lub wysłać je na info@twerkuj.pl.

Krok 3

Jeśli zamiast pisać wolisz nagrać krótki filmik, wtedy również przeczytaj najpierw wszystkie pytania, zastanów się nad odpowiedziami i na ich podstawie nagraj swoją opinię. Film nagraj w układzie pionowym, w najwyższej dostępnej jakości. Nie ma limitu długości nagrania. Wklej link do pobrania nagrania w ostatnim polu formularza lub wyślij na info@twerkuj.pl.

Krok 4

Po wysłaniu opinii poczekaj na odpowiedź zwrotną, w której otrzymasz zredagowany tekst oraz wstępną informację kiedy Twoja opinia zostanie opublikowana. Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak będzie to możliwe. Zaakceptuj propozycję lub zaproponuj zmiany.

Krok 5

Odbierz zniżki na kolejne kursy (łącznie od 5 do 60%)! Kody rabatowe zostaną wysłane do Ciebie e-mailem po zatwierdzeniu przez Ciebie opinii. Zniżki nie będą się ze sobą łączyły, możesz je wykorzystać po kolei przy najbliższych zamówieniach. Przykład: nagrywasz i akceptujesz opinię video oraz zgadzasz się na publikacją na facebooku i na stronie internetowej. Otrzymujesz jeden kod na 10% zniżki oraz drugi na 20% zniżki. Przy najbliższym zamówieniu wykorzystujesz jeden z tych kodów, a przy kolejnym drugi kod. Każdy kod będzie ważny przez 12 miesięcy od daty otrzymania.

https://twerkuj.pl/polityka-prywatnosci/